درباره پرده راد

پرده راد یک شرکت با سابقه در زمینه پرده اداری و دکوراسیون داخلی میباشد. ما با بیش از 30 سال تجربه در زمینه فروش و نصب پرده های مدرن و با کیفیت، به شما خدمات حرفه ای و منحصر به فرد ارائه می‌دهیم.

در پرده راد، هدف اصلی ما رضایت شماست. بنابراین، با توجه به سلیقه و نیازهای شما، بهترین گزینه های پرده را در اختیارتان قرار می‌دهیم. از جنس های با کیفیت بالا و طرح های جذاب استفاده کنید تا فضای دلخواه خود را با لمس شخصی خود تزئین کنید.

پرده راد

داستان پرده راد

پرده راد چند سالی هست که با توجه به نیاز مفرط اداره جات و فروشگاه ها برای پوشش پنجره دست به نوآوری و اقدامی مهم زده است. آن اقدام، تولید پرده اداری بود. در این سالیان ما نوآوری و تولیدات مبتکرانه خود را حفظ کردیم و از بهترین متریال ها برای مشتریان خود استفاده کردیم.

در این چند ساله توانستیم نیاز مشتریان بسیاری را برطرف کنیم، رضایت مشتریان ما باعث شد که دایره مشتریان وفادار ما گسترده و گسترده تر شود. با بسیاری از ارگان های دولتی، پروژه های عظیم، فروشگاه های زنجیره ای و مطرح و… همکاری داشته ایم. و افتخارو تلاش ما در پرده راد بی شک رضایت مشتریان بوده است.

تیم پرده راد متشکل از افرادی با تخصص در زمینه تولید، کارشناس دکوراسیون داخلی و نصب پرده است. پرده راد به صورت رایگان به خریداران مشاوره خرید در محل میدهد، نصب کننده های پرده ما در کار خود بسیار حرفه ای هستند، نصب پرده های اداری نیاز به مهارتی خاص دارد و نصب کننده های ما همگی از برترین نصاب های کشور هستند.

نمونه کار های پرده راد خود نشاگر توانایی های ما در این زمینه هست، پروژه هایی که حاصل ابتکارات و طراحی های مبتکرانه ی طراحان پرده راد بوده.

هدف پرده راد ، ارائه پرده های با کیفیت خارجی و ایرانی برای اداره جات و بیمارستان ها می‌باشد. اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان پرده راد، می‌توانیم به رویاهای شما رنگ واقعیت ببخشیم و در تمامی بلندپروازی هایتان، حامی شما بمانیم.

پروژه های ما

از نمونه کارهای ما بازدید کنید

مشاوره رایگان!

پشتیبانی 24 ساعته

5000+

مشتریان پرده راد