پرده شید رول تصویری یک تابلوی زیبای نقاشی یا ابزار تبلیغاتی! - پرده راد

پرده شید رول تصویری یک تابلوی زیبای نقاشی یا ابزار تبلیغاتی!

مقدمه:

مزیت شید رول تصویری سبب شده تا این پرده ها، فقط یک لایه پرده ی ساده به جهت ایجاد سایه و یا استفاده در زیر پرده های دیگر نباشند، بلکه از آن ها می توان به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و جلب مشتری استفاده کرد.

در این پست اطلاعاتی را در مورد این پرده ها به شما عزیزان خواهیم داد، تا از این پس با انتخاب بهترین طرح و نقش بر روی پرده دفتر و یا اتاق کار، علاوه بر معرفی حرفه و شغل خود، از مزایای پرده بودن آن هم استفاده کنید.

معرفی پرده شید رول تصویری

در مطالب قبلی در مورد پرده های شید رول و نوع عملکرد و مزایای آن صحبت کردیم، اما بهتر است بدانید که شید تصویری نوع خاصی از این پرده ها هستند که تصاویری به دلخواه مشتری بر روی آن چاپ می شود.

این پرده ها عموماً از جنس بامبو، سولیت و یا موادی هستند که امکان چاپ با وضوح کامل بر روی آن ها وجود دارد و چاپ لگو و آرم شرکت ها و یا تصاویری از حیوانات، طبیعت و… یا حتی تصاویری از اشخاص نیز بر روی آن ها امکانپذیر است.

شید تصویری شامل دو طرح پرده ی یک رو و دو رو است، که هر کدام دارای امکانات ویژه ای می باشند و برای استفاده و مصارف خاصی هم سفارش داده و تولید می شوند.

 

پرده شید رول تصویری یک تابلوی زیبای نقاشی یا ابزار تبلیغاتی! - پرده راد

در اینگونه پرده ها همانطور که از نامگذاری آن پیداست، تصویر چاپ شده بر روی پرده فقط از یک طرف دید دارد و قابل مشاهده از یک سوی پرده می باشد.

معمولاً از پرده های شید یک رو برای پنجره ی دفاتر تجاری و اداری یا بصورت تابلوی پاساژها، فروشگاه ها، ادارات و… که از طرف دیگر نسبت به آن دید ندارند، نصب شده، که هم به عنوان پوشش و پرده و هم  بخاطر مقاصد تبلیغی از آن ها استفاده می شود.

در پرده های شید رول تصویری یک رو، آرم، لوگو و یاعکس به تصویر کشیده شده، رو به بیرون قرار گرفته و فقط عابرین و یا مشتریان می توانند از نمای بیرونی تصاویر روی پرده را مشاهده کنند و افراد دیدی نسبت به فضای داخلی نخواهند داشت.

در صورتی که افراد داخل می توانند بدون رویت و دیدن تصویر روی پرده، شاهد مناظر و افراد بیرونی باشند و بر آن ها اشراف خواهند داشت.

پرده شید رول تصویری یک تابلوی زیبای نقاشی یا ابزار تبلیغاتی! - پرده راد

پرده ی شید دو رو

این پرده ها که از هر دو طرف در معرض دید هستند و طرح ها و نقوش بصورت دو رو بر روی آن ها چاپ می شود، عموماً در رستوران های بزرگ و دفاتر تجاری و سوپر مارکت ها و یا حتی پشت ویترین مغازه ها و سوپر مارکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد که به لحاظ تبلیغی و جلب مشتری بسیار تأثیرگذار است.

در هر دو پرده های تصویری چه یک رو و چه دو رو، سلیقه مشتری در نظر گرفته شده و آنچه که به وسیله مشتری سفارش داده می شود، بر روی پرده به تصویر کشیده خواهد شد.

پرده های شید رول تصویری می توانند مناظر زیبا و دل انگیزی از طبیعت و یا عکسی از حیوانات مختلف، اشکال هندسی، تصویر هنرمندان، ورزشکاران شخصیت های معروف و اثرگذار و یا حتی تصویری از خودتان و یا فرزندان دلبندتان باشد و یا اینکه هر عکس دیگری را که دوست دارید، بدین طریق به تصویر کشیده و همواره پیش رو و نظر خود داشته باشید.

وضوح این تصاویر بر روی پرده بقدری بالا و زیاد است که گویی به یک تابلوی زیبای نقاشی نگاه می کنید و زیبایی این پرده ها وقتی بسیار چشم نواز و دلفریب می شود که با تابش نور، سایه های تاریک و روشنی از رنگ های گوناگون بر روی در و دیوار تابیده و جلوه های ویژه ای را ایجاد کنند.

پرده شید رول تصویری یک تابلوی زیبای نقاشی یا ابزار تبلیغاتی! - پرده راد

مزایای پرده شید تصویری

این پرده ها دارای قابلیت ها و مزایای بسیاری است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت چاپ در یک یا دو روی پرده
 • قابلیت چاپ در ابعاد مختلف
 • قابلیت چاپ انواع تصاویر مختلف به دلخواه مشتری
 • ثبات رنگ در برابر تغییرات دمایی
 • ثبات رنگ در برابر تابش نور خورشید
 • وضوح بالای تصاویر چاپ شده
 • مکانیزم بالارونده بوسیله زنجیر و ریموت کنترل
 • صد در صد قابل شستشو
 • دوام و ماندگاری بالا
 • تنوع جنس جهت استفاده در مکان های مختلف
 • پرده یکپارچه و یکدست، تا عرض حداکثر 4 متر و…

تمامی مزایای دیگری را که برای پرده های شید برشمردیم، در پرده شید رول تصویری هم وجود داشته و با انتخاب یکی از آن ها از همه این مزایا بهره مند خواهیم شد.

وبــلاگــ

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *