پرده چاپی و اطلاعاتی در مورد آن - پرده راد

پرده چاپی و اطلاعاتی در مورد آن

پرده چاپی نوع دیگری از پرده ها هستند که در سال های اخیر بشدت محبوب شده و رونق یافته اند، این پرده ها مخصوصاً در اتاق خواب ها بیشتر کاربرد داشته و بیشتر استفاده می شوند.

شاید تا چند سال پیش چاپ یک عکس و یا یک تصویر، آن هم بر روی پرده بسیار عجیب و غیر ممکن بنظر می رسید اما امروز دیگر این مسئله یک امر عادی و ساده تلقی می شود و شما با ارائه هر عکس و تصویری که دوست دارید می توانید آن را بر روی پرده اتاق تان و یا هر جای دیگر از خانه که مایلید، داشته باشید و از تماشای آن لذت ببرید.

اگر شما هم مشتاق هستید تا اطلاعاتی در باره ی پرده های چاپی بدست آورید در این مطلب با ما همراه باشید.

پرده چاپی و اطلاعاتی در مورد آن - پرده راد

پرده چاپی چیست؟

پرده ی چاپی، در واقع یک نوع از پرده ساده و معمولی است که با کمک دستگاه هایی که امروزه ساخته شده اند و تکنولوژی های جدیدی که در صنعت چاپ وجود دارند، مانند چاپ سابلیمیشن و یا چاپ غیر مستقیم، بر روی پارچه های سفید و یا معمولی، تصاویری بر روی آن شکل می گیرد و پیاده سازی می شود.

تولید و ساخت پرده های چاپی مانند چاپ بنر صورت می گیرد و بعضی از شرکت ها که دارای دستگاه های چاپ بزرگ و چاپگرهای خاص و حرفه ای در این زمینه هستند، امکان چاپ چنین پرده هایی را هم در اختیار داشته و می توانند هر آنچه را که شما می خواهید بر روی پرده به تصویر بکشند.

در چاپ اینگونه پرده ها هیچگونه محدودیتی وجود نداشته و شما می توانید هر ترکیبی از طرح و رنگ را برای به تصویر کشیدن عکس مورد نظر خود بر روی پردهِ چاپی سفارش دهید، البته چنین امکانی فقط بوسیله علوم جدید و چاپ دیجیتال فراهم می گردد.

پرده چاپی و اطلاعاتی در مورد آن - پرده راد

 

نوع تصاویر در پرده های چاپی

شما قادر خواهید بود تا هر تصویری را که در نظر دارید از طرح های کودکانه گرفته تا تصاویر مدرن و کلاسیک و یا حتی تصویری از خود و یا اعضاء خانواده را بر روی پرده ای که می خواهید، آن را پیاده سازی و چاپ کنید.

این تصویر می تواند تصویر فرزند دلبندتان باشد و یا تصویر یک شخصیت کارتونی که فرزند شما به آن علاقه دارد و شما آن را برای هر چه دلپذیرتر شدن اتاق کودک تان در نظر گرفته اید و یا اینکه تصویری از یک منظره زیبا باشد، که در اوج زیبایی شما را به عمق خیال و رویا می برد و به شما آرامشی وصف ناپذیر هدیه می دهد.

حتی بعضی از ادارات و شرکت ها هم برای تزئین اتاق ها و یا سالن های خود از پرده چاپی استفاده کرده و آرم و لوگو خود را بر روی پرده چاپ می کنند، تا بدین وسیله هم کار و هم شرکت خود را بیشتر معرفی کرده و با دیدن مکرر این تصویر، لوگو شرکت در ذهن افراد ماندگار شده و بطور غیر مستقیم تبلیغی برای آن ها و رونقی در جهت کسب و کارشان باشد.

چاپ تصاویر مورد نظر می تواند بر روی تعداد زیادی از انواع پارچه های ساده پرده ای اتفاق بیفتد، پارچه هایی مانند، مخمل، حریر، هازان، کتان، ساتن و انواع دیگری از پارچه های پرده ای که بر روی آن ها می توان الگوها و تصاویر شخصی و یا مناظر عمومی زیبایی را بوجود آورد.

پرده چاپی و اطلاعاتی در مورد آن - پرده راد

چگونگی چاپ بر روی پرده های چاپی

روند کار بدین صورت است که شما یک طرح و یا یک تصویر خاصی را که مد نظرتان است، یا حتی آرم و لوگوی مؤسسه خود را به شرکت مورد نظر می دهید و از آن ها می خواهید که پرده ای را با این سبک مشخص و در اندازه های معینی را برای شما طراحی و آماده کنند.

آن ها هم با در اختیار داشتن دستگاه های چاپ دیجیتالی بزرگ و مخصوص و با مهارت خود این اشکال را به تصویر خواهند کشید و در واقع با بزرگ کردن تصاویر، انگاری به آن ها روح تازه ای داده و به آن ها جان می بخشند.

البته در حال حاضر که پرده چاپی، در بازار تنوع و گستردگی زیادی یافته اند، شما می توانید طرح های مورد نظر و دلخواه خود را از میان آن ها انتخاب کرده و به آسانی و به سرعت آن ها را در خانه و یا محل کار خود نصب کنید.

اما در صورت دیگر، چنانچه پرده های آماده موجود در بازار پرده مورد سلیقه و مورد نظر شما نبود، می توانید طرح و تصویر دلخواه خود را ارائه کرده و از شرکت یا فروشگاهی که به آن مراجعه کرده اید بخواهید تا این تصویر را بر روی پرده و پارچه ای که شما در نظر دارید چاپ کنند.

در این پرده ها تنوع طرح و مدل بسیار بالاست و نصب آن هم بسیار آسان و راحت صورت می گیرد و شما با در نظر گرفتن مدل و سبک خانه خود و با نوع دکوراسیونی که دارید می توانید از این نوع پرده استفاده کرده و از زیبایی بی نظیر آن لذت ببرید.

البته عموم کاربرد و مصرف انواع پرده های چاپی، به دلیل آنکه فضای شخصی را شامل شده و معمولاً حالت خصوصی دارد، برای اتاق ها در نظر گرفته می شود، ، در نتیجه افراد راحت تر می توانند نوع طرح تصاویری را که مد نظر دارند انتخاب کرده و سفارش دهند.

پس اگر در نظر دارید تا به زودی برای خرید پرده اقدام کنید، پیشنهاد می کنیم که سری هم به بازار پرده چاپی بزنید و با تأمل بیشتری به این پرده ها نگاهی بیندازید.

در صورت تمایل میتوانید پست ” معرفی انواه پرده های اتاق خواب ” را مطالعه نمایید.

وبــلاگــ

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *